PITE

EUROSONIC 2024

17 lutego odbyło się kolejne spotkanie On-Line w ramach Rady Polskiego Rynku Muzycznego, do którego należymy.

Podczas spotkania omawiana była propozycja Fundacji Music Export Poland – objęcia patronatu programowego podczas dużego wydarzenia muzycznego. jakim jest europejski festiwal showcase’owy –  Eurosonic.

Polska będzie gościem honorowym tego spotkania co daje możliwość bardzo szerokiej prezentacji również naszej branży.

Podczas tego wydarzenia Rada chce pokazać możliwości całego sektora muzycznego na arenie międzynarodowej. Zaprezentować będą się mogli polscy artyści, ale również firmy, instytucje, zajmujące się szeroko pojętymi sprawami związanymi z branżą rozrywkową I kulturalną.

W związku z tym jako PITE staramy się wyszukać przestrzeń, w której członkowie – ich firmy będą się mogły zaprezentować

W ramach tego wydarzenia odbywają się nie tylko koncerty, ale I panele dyskusyjne podczas których mamy nadzieję również się pokazać. Odwiedzającymi Eurosonic będą nie tylko menagerowie, ale również około 400 producentównajważniejszych festiwali oraz innych wydarzeń kulturalnych.

IZBA chciałaby pokazać możliwości scenotechniczne naszych firm,  dlatego Zapraszamy do kontaktu firmy z naszego sektora abyśmy wspólnie opracowali formę w jakiej możemy pokazać nasze ogromne możliwości zarówno sprzętowe jak  i chyba przede wszystkim  – jakościowe.