PITE

SMEF KRAKÓW 15-16 LUTEGO 2023

Show Makers European Forum to międzynarodowe forum stworzone przez i dla profesjonalistów z dziedziny techniki scenicznej i rozrywki. Wydarzenie przeznaczone jest dla twórców i realizatorów widowisk rozrywkowych, sportowych zainteresowanych najnowszymi produktami, przepisami i praktykami w branży.

Takiej imprezy, jak SHOW MAKERS EUROPEAN FORUM od lat brakowało na polskiej mapie eventowej. Targi w Krakowie po licznych konsultacjach ze środowiskiem techników scenicznych (m.in. PITE), producentów wydarzeń oraz dystrybutorów sprzętów, wypełniają tą lukę, tworząc unikatowe wydarzenie, które swoją premierę będzie miało już 15-16 lutego 2023 roku w EXPO Kraków.

Zapraszamy na dwa dni wypełnione wykładami światowych liderów branży, warsztatami oraz wystawą towarzyszącą w EXPO Kraków.

Już dziś możemy zdradzić, że udział w wydarzeniu potwierdzili m.in. Bill Sapsis, Chris Higgs, Umberto Bellodi, Szymon Kosicki, przedstawiciele Polskiej Izby Techniki Estradowej i wielu innych! Przez dwa dni zaproszeni goście będą odpowiadać na Wasze pytania i dzielić się doświadczeniem! Wszystkie wykłady angielskojęzyczne będą tłumaczone symultanicznie.

Edycja 2023 skupia się na: konstrukcjach scenicznych, riggingu i lataniu wykonawców, automatyzacji i integracji na potrzeby produkcji scenicznych scenografii i jej projektowaniu oraz montażu oraz wiele innych. Pełna lista spotkań oraz opisy wszystkich wykładów i prelekcji znajdziecie pod adresem https://smef.com.pl/pl/program/program/wyklady

Przedstawiciele branży scenotechnicznej z Polskiej Izby Techniki Estradowej (PITE) poprowadzą panel dyskusyjny, na którym poruszą i porozmawiają o rozwiązaniu problemów, z którymi boryka się cała branża.

Polska Izba Techniki Estradowej opracowuje ankietę, w której chcielibyśmy abyście się Państwo podzielili Waszymi branżowymi problemami, pytaniami, na które nikt nie chce odpowiedzieć. Jakie mury musicie przebijać podczas stawiania scen, obsługi i przepisów związanych z wyciągarkami, konstrukcjami, zawiesiami czy innymi zabezpieczeniami. Zaprosimy do dyskusji osoby, które pomogą nam na te pytania odpowiedzieć.

To czas, aby zacząć działać bardziej świadomie w dziedzinach związanych ze Scenotechniką.

Warto być razem z nami, bo razem możemy więcej!

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji oraz link do rejestracji na stronie www.smef.com.pl