PITE

PITE NA KONFERENCJI SCENA JUTRA

Jesteśmy obecni na kolejnym, ważnym wydarzeniu w branży scenotechnicznej.
Przedstawiciele Zarządu – Bolesław Scholl , Ryszard Piekarz, Przemysław Wrembel i  Rady Nadzorczej – Krzysztof Polesiński, są aktywnymi uczestnikami odbywającego się w Warszawie wydarzenia pod nazwa Scena Jutra.
Krzysztof Polesiński, członek Rady Nadzorczej, który odebrał podczas tego wydarzenia nagrodę Kreatora Sceny Jutra (Gratulujemy! 👍), był prelegentem w panelu: Barometr Sceny Jutra. Trendy, wyzwania, nastroje.
PITE zostało partnerem wspierającym konferencję Sceny Jutra.
Dzięki uprzejmości Organizatorów nasze banery i niewielki stolik zostały umiejscowione w jednym z centralnych miejsc całego wydarzenia.
Zaowocowało to wieloma ciekawymi spotkaniami zarówno z właścicielami firm jak i potencjalnymi Zainteresowanymi działalnością naszej Izby.
Obecność Polskiej Izby Techniki Estradowej na tego typu Wydarzeniach jest potrzebna i umożliwia bezpośredni kontakt z firmami z branży, zajmującymi się scenotechniką. Udało nam się dowiedzieć jaka jest kondycja naszej branży co się dzieje i jak zwykle poplotkować o bieżących problemach i nadchodzących, czekających nas zakupach. Mamy również nadzieję, że dzięki takim spotkaniom, pozyskamy nowych członków, którzy wesprą prace Izby.

Do zobaczenia jutro!