PITE

NON

NON

Nazwa firmy:

NON

Adres strony internetowej:

Numer telefonu:

501 189 737

Adres:

Ludwika Narbutta 17
02-536
Warszawa,
Mazowieckie

Branża:

Nagłośnienie, Oświetlenie

Opis:

W 2006 roku postanowiłem działać na własne konto i założyłem jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą NON Bolesław Scholl.

Głównym moim założeniem i wewnętrznym przekonaniem jest to, że jakość powinna być niezależna od wielkości wydarzenia. Nawet najmniejsze przedsięwzięcia powinny być obsługiwane z taką samą starannością i profesjonalizmem. Kameralne koncerty, eventy czy pokazy teatralne powinny być realizowane przez profesjonalną obsługę i przy wykorzystaniu urządzeń jak najlepszej klasy.

Proponuje usługi nagłośnieniowe, oświetleniowe i nagraniowe niewielkich koncertów muzycznych, spektakli teatralnych, konferencji i innych kreatywnych przedsięwzięć.

Dodatkowo działalność firmy rozszerzyła się o dział związany z konsultacjami przy projektowaniu i opiniowaniu różnego rodzaju inwestycji związanych z nagłośnieniem, oświetleniem, multimediami i szeroko pojętą techniką sceniczną, Obejmujemy opieką techniczną wiele klubów, restauracji, teatrów, dyskotek, kościołów, szkół i hal sportowych.

Po wielu latach prowadzenia firmy doszedłem do wniosku, że każda impreza to oczywiście niezawodny sprzęt ale przede wszystkim świetnie wykształceni i doświadczeni pracownicy. Każda osoba z naszego zespołu ma ukończone kierunkowe studia wyższe oraz wiele szkoleń. Każde wydarzenie jest traktowane indywidualnie, elastycznie dobierany jest osprzęt i pracownicy w zależności szczególnych potrzeb zamawiającego.

Podobne firmy z branży

KLAUS
Multimedia, Nagłośnienie, Oświetlenie, Scenotechnika
SL SOUND
Nagłośnienie, Oświetlenie, Scenotechnika
Setlight
Multimedia, Oświetlenie, Scenotechnika
RYMON SOUND
Nagłośnienie, Oświetlenie, Scenotechnika
RENT STEEL
Scenotechnika

Wyślij wiadomość do

NON
Adres e-mail*
Numer telefonu*
Treść wiadomości*