PITE

ART TECH TECHNIKA SCENY

ART TECH TECHNIKA SCENY

Nazwa firmy:

ART TECH TECHNIKA SCENY

Adres strony internetowej:

Numer telefonu:

698 863 418

Adres:

Mireckiego 26B / 53
42-208
Częstochowa,
Śląskie

Branża:

Scenotechnika

Opis:

Nasza firma od 2007 roku oferuje wynajem scen, rusztowań Layher, konstrukcji scenicznych, wież nagłośnieniowych Layher, stanowisk dla akustyków i oświetleniowców Layher, najazdów kablowych, balastów wodnych, atestowanych zawiesi i wszystkiego co związane z profesjonalną obsługą sceniczną.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy w należyty sposób dobrać odpowiednie do każdego rodzaju imprezy rozwiązanie spełniające wszystkie wymagania stawiane przez artystów krajowych i zagranicznych.
W magazynach firmy ART-TECH można znaleźć podesty sceniczne Alustage, podłogi Layher, zadaszenia jedno i dwuspadowe Alustage w różnych rozmiarach, sceny mobilne, rusztowania Layher, stanowiska na backline i wiele innych elementów.
Wynajem scen oferowany jest od 2010 roku, wszystkie podesty, konstrukcje używane do budowy trawersów i zadaszeń oraz systemy rusztowań posiadają niezbędne atesty. Posiadamy również bramy do podwieszania nagłośnienia, balasty wodne Mauzer, horyzonty z siatek zabezpieczających przed wiatrem i deszczem, schody, barierki sceniczne, najazdy kablowe, wciągarki elektryczne i wiele innych elementów niezbędnych do wykonania profesjonalnej usługi.

Podobne firmy z branży

KLAUS
Multimedia, Nagłośnienie, Oświetlenie, Scenotechnika
SL SOUND
Nagłośnienie, Oświetlenie, Scenotechnika
Setlight
Multimedia, Oświetlenie, Scenotechnika
RYMON SOUND
Nagłośnienie, Oświetlenie, Scenotechnika
RENT STEEL
Scenotechnika

Wyślij wiadomość do

ART TECH TECHNIKA SCENY
Adres e-mail*
Numer telefonu*
Treść wiadomości*