PITE

ART TECH TECHNIKA SCENY

ART TECH TECHNIKA SCENY

Nazwa firmy:

ART TECH TECHNIKA SCENY

Adres strony internetowej:

Numer telefonu:

698 863 418

Adres:

Mireckiego 26B / 53
42-208
Częstochowa,
Śląskie

Branża:

Scenotechnika

Opis:

Nasza firma od 2007 roku oferuje wynajem scen, rusztowań Layher, konstrukcji scenicznych, wież nagłośnieniowych Layher, stanowisk dla akustyków i oświetleniowców Layher, najazdów kablowych, balastów wodnych, atestowanych zawiesi i wszystkiego co związane z profesjonalną obsługą sceniczną.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy w należyty sposób dobrać odpowiednie do każdego rodzaju imprezy rozwiązanie spełniające wszystkie wymagania stawiane przez artystów krajowych i zagranicznych.
W magazynach firmy ART-TECH można znaleźć podesty sceniczne Alustage, podłogi Layher, zadaszenia jedno i dwuspadowe Alustage w różnych rozmiarach, sceny mobilne, rusztowania Layher, stanowiska na backline i wiele innych elementów.
Wynajem scen oferowany jest od 2010 roku, wszystkie podesty, konstrukcje używane do budowy trawersów i zadaszeń oraz systemy rusztowań posiadają niezbędne atesty. Posiadamy również bramy do podwieszania nagłośnienia, balasty wodne Mauzer, horyzonty z siatek zabezpieczających przed wiatrem i deszczem, schody, barierki sceniczne, najazdy kablowe, wciągarki elektryczne i wiele innych elementów niezbędnych do wykonania profesjonalnej usługi.

Podobne firmy z branży

SL SOUND
Nagłośnienie, Oświetlenie, Scenotechnika
RYMON SOUND
Nagłośnienie, Oświetlenie, Scenotechnika
RENT STEEL
Scenotechnika
ZiKE Labs sp. z o.o.
Multimedia, Nagłośnienie, Oświetlenie, Scenotechnika
Svoboda
Multimedia, Oświetlenie, Scenotechnika

Wyślij wiadomość do

ART TECH TECHNIKA SCENY
Adres e-mail*
Numer telefonu*
Treść wiadomości*